Smaltovaná kanvica – 3,5 l modrá
Smaltované čajníky a kanvice
Milujete kvalitný čaj a radi si ho vychutnávate za všetkých okolností? Potom by ste mali tento rituál doviesť k dokonalosti vďaka kvalitnej kanvici určenej priamo na čaj. Rýchlovarné kanvice dokážu ľahko a bez dlhšieho čakania pripraviť vriacu vodu na čokoľvek. Sú však skôr symbolom uponáhľaného životného štýlu, keď je potrebné mať všetko hneď bez ohľadu na kvalitu.

Príprava a pitie čaju sa môže stať príjemným rituálom, ktorý vás upokojí a umožní vám aspoň na chvíľu zabudnúť na všetky starosti. So všetkým tým vám pomôže smaltovaná kanvica, čiže čajník.

Môžete si vyberať z rôznych dizajnov a veľkostí. Nájdete tu ukážkové retro kúsky so zaujímavým dekorom aj modernejšie kanvice. Čaj môžete v smaltovanej kanvici ohriať napríklad na plynovej platni, ale aj na indukcii, sklokeramickej doske či na klasických kachliach.

Smaltované kanvice možno bez problémov umývať v umývačke riadu. Vyberte si tú najlepšiu kanvicu, ktorá sa bude hodiť do vašej kuchyne a prinesie vám množstvo príjemných chvíľ strávených v pokoji pri výbornom čaji. Ak ste skôr kávový typ, mohli by sa vám páčiť smaltované džezvy na kávu. Vďaka nim si pripravíte lahodnú a voňavú kávu za pouhé tri minútky!

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripékajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky na riad
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškriabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako správne sa starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | RADOST enamel |
|---|---|
| Rada | RADOST enamel |
| Typ riadu | Čajník |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | biela bodka |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Áno |
| Farba | modrá |
| Vonkajší smalt | modrá |
| Vnútorný smalt | biela |
| Objem | 3.5 l |
| Priemer s okrajom | 20 cm |
| Výška | 27 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 25 cm |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | nie |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Ukrajina |
| Výrobce | OOO TD "PMI-Export" |
| Voliteľné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |
Patrik S. Overená recenzia
Helena Č. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.





















