Smaltovaná panvica na lievance s drevenou rukoväťou BSE ø 24 cm – BSE | BELIS
Smaltovaná panvica na lievance s drevenou rukoväťou BSE ø 24 cm – BSE | BELIS
Smaltovaný lievanečník vyrobený z hrubého plechu zaručí, že sa teplo rovnomerne rozloží po celom povrchu panvice. Takýto lievanečník vám navyše vydrží aj niekoľko rokov a smaženie lievancov je na ňom skutočnou radosťou. Oproti klasickým panviciam sa do lievanečníka cesto pohodlnejšie leje a zabezpečí vám rovnomerné rozliatie aj dávkovanie každého jedného lievanca. TIP: Smaltovaný lievanečník je nutné zahrievať pomaly a postupne, nie prudko. To vám zaručí rovnomerné opečenie lievancov bez pripálenia. Smalt nie je nepriľnavý, preto je vždy nutné používať tuk.

Varia, pečú, smažia, restujú, ohrievajú... Naša legendárna rada smaltovaných produktov BSE zvládne všetko, na čo si počas prípravy chutných jedál len spomeniete. Milujete praktickosť, jednoduchý dizajn, špičkovú kvalitu a nekompromisnú spoľahlivosť? Máte tradičnú, alebo naopak modernú kuchyňu? Potom je rada riadu BSE pre vás ideálnou voľbou.
Generáciami overená rada riadu BSE vyniká nadčasovým dizajnom, perfektnou tepelnou akumuláciou, jednoduchou údržbou a mimoriadnou životnosťou. Dokonalý rozvod tepla po celom povrchu riadu BSE zabezpečuje špeciálna oceľ s hrúbkou 2 mm.

Kým na vonkajšej strane riadu dominuje minimalistickému vzhľadu čierny matný smalt, vnútornú stranu zdobí elegantná tmavomodrá farba. Teda charakteristická farba mimoriadne kvalitného českého smaltu, ktorú si zamilovali kuchári po celom svete.

Rada riadu BSE obsahuje široké portfólio produktov, ako sú smaltované hrnce, kastróly, panvice, lievanečníky, zapekacie misy alebo oválne pekáče. Všetko k dispozícii skladom, v niekoľkých veľkostiach. Premýšľate nad darčekom pre svojich blízkych? V našej ponuke nájdete aj päťdielnu sadu zabalenú v luxusnej darčekovej krabici. Praktický darček, ktorým potešíte každého.

Prečo si vybrať smaltovaný riad z radu BSE?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej a elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla pre dokonalú prípravu jedál
- optimálne rozloženie tepla znamená energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa jedlá nepripaľujú ani neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri varení neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný voči poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | BSE |
| Typ riadu | Panvica na palacinky |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 2 mm |
| Sila steny | 2 mm |
| Typ upresnený | Panvica na palacinky |
| Odnimateľné držadlo | Áno |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna matná hrubá |
| Vnútorný smalt | tmavomodrá |
| Priemer s okrajom | 24 cm |
| Výška | 5 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Dĺžka | 1.2 cm |
| Hĺbka | 1.2 cm |
| Rozmer nádoby s okrajom | 44.5 cm |
| Rozmer nádoby s držadlom | 44.5 cm |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | nie |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Vladislava A. Overená recenzia
Elena B. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.






















