Smaltovaná súprava riadu 8-dielna – PREMIUM čierna | BELIS
Smaltovaná súprava riadu 8-dielna – PREMIUM čierna | BELIS
Smaltovaná sada nádobí 8-dílná - PREMIUM černý | BELIS viac
Smaltovaná sada nádobí 8-dílná - PREMIUM černý | BELIS viac
Predstavujeme vám exkluzívnu čiernu sadu riadu PREMIUM, ktorá dokonale kombinuje klasický dizajn s najnovšími technologickými inováciami pre vaše kulinárske umenie. Táto 8-dielna súprava smaltovaného riadu v darčekovej krabici obsahuje:
- Smaltovaný hrniec 16 cm (1,5 l) + sklenenou pokrievkou
- Smaltovaný hrniec 18 cm (2,2 l) + sklenenou pokrievkou
- Smaltovaný hrniec 20 cm (3,5 l) + sklenenou pokrievkou
- Smaltovaný hrniec 24 cm (5,5 l) + sklenenou pokrievkou
Navrhnuté na použitie na všetkých typoch varných dosiek, vrátane indukcie, a vhodné aj na pečenie v rúre (s pokrievkami do 210 °C), je tento riad ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spojenie vysokej funkčnosti a nadčasovej elegancie. Vyrobené z vysoko odolnej ocele s hrúbkou 2 mm pre garantovanú dlhú životnosť, súprava sa pýši čiernym smaltom s jemnou štruktúrou na vonkajšej aj vnútornej strane, čo zaručuje nielen luxusnú estetiku, ale aj praktické vlastnosti pre zdravé varenie vďaka jednoduchej údržbe a odolnosti proti poškrabaniu. Objavte radosť z varenia s našou sadou riadu PREMIUM, ktorá spríjemní prípravu pokrmov pre celú vašu rodinu.

Riad radu PREMIUM čierny je vyrobený zo silného 2 mm plechu s kvalitným a odolným čiernym smaltom. Exkluzívny vzhľad a elegantnú čiernu farbu podčiarkuje decentné nerezové kovanie a sklenená pokrievka. Tá má vylepšený otvor na únik prebytočnej pary z pripravovaných pokrmov. Vďaka kvalitným materiálom a špičkovému technickému spracovaniu má tento riad veľmi dlhú životnosť.
br>Smaltovaný hrniec PREMIUM čierny vhodný na indukčnú dosku
Smaltovaný riad radu PREMIUM čierny tvoria hrnce so sklenenými pokrievkami v 4 rôznych veľkostiach od objemu 1,5 l (priemer nádoby 16 cm) do objemu 5,5 l (priemer 24 cm). Tento riad je veľmi univerzálny a je vhodný pre všetky typy ohrevu. Vynikajúce pokrmy v ňom pripravíte na plynovom či elektrickom sporáku, rovnako dobre poslúži aj sklokeramická alebo indukčná doska. Problémom nie je ani rôzny typ rúry na pečenie. Ak chcete rad PREMIUM čierny používať na pečenie v rúre, odporúčame dodržať maximálnu teplotu do 210 °C. Budete mať istotu, že vaše jedlá budú chutné, zachovajú si svoje prírodné arómy a riad si uchová dlhú životnosť.

Smaltované hrnce rôznych veľkostí radu PREMIUM čierny
Svojím elegantným vzhľadom a špičkovou kvalitou spracovania naša produktová novinka nadväzuje na už zavedený a veľmi obľúbený rad PREMIUM čierny. Chcete darovať riad radu PREMIUM čierny svojim blízkym? Ponúkame ho aj ako set v luxusnej darčekovej krabici.

Nerezové ucho a nerezový ráfik hrnca radu PREMIUM čierny
PREMIUM čierny – kvalita, dokonalý dizajn a mimoriadna životnosť v jednom. Riad, ktorý prebudí vaše kulinárske vášne!
Prečo si vybrať smaltovaný riad radu PREMIUM čierny?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripékajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhodobá garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

TIP: Chráňte krásu a funkčnosť vášho smaltovaného hrnca s našimi osvedčenými radami na správnu starostlivosť. Náš detailný sprievodca ponúka jednoduché kroky od umývania až po skladovanie, aby ste zaistili, že váš riad zostane ako nový. Objavte všetky tipy tu: www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | PREMIUM černý |
| Typ riadu | Sada |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sada | Áno |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Sklenené s nerezovou rukoväťou |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna s pehou |
| Vnútorný smalt | čierna s pehou |
| Výška | 30 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Dĺžka | 30 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Hmotnosť | 8.98 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Anežka B. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.













