Smaltovaný dvojpekáč s rebrovaním 40 cm, úchyty z boku – PEKÁČE | BELIS
Smaltovaný dvojpekáč s rebrovaním 40 cm, úchyty z boku – PEKÁČE | BELIS
Hľadáte pekáč, v ktorom pripravíte dokonale prepečenú kôrku na mäse, chrumkavé pečivo, lahodný koláč alebo dokonale zapečené cestoviny? Už nemusíte hľadať. Naša ponuka smaltovaných pekáčov poteší aj tých najnáročnejších kuchárov.
Smaltovaný dvojpekáč BELIS
- Rozmer spodnej nádoby (vnútorný): 38 x 24 x 8 cm.
- Rozmer s úchytmi – komplet (vonkajší): 41 x 31,5 x 15 cm

Pekáče značky BELIS a SFINX vyrábame pôvodnou tradičnou metódou už celé desaťročia a svoju obľubu si získali u stoviek českých domácností. Všetky typy smaltovaných pekáčov sú vyrábané z vysoko kvalitnej ocele, ktorá je potiahnutá vrstvou špeciálneho odolného smaltu. Riad je veľmi odolný proti oderom a je tepelne aj tvarovo stály. Vďaka hladkému povrchu sa pekáče ľahko čistia. Ergonomicky tvarované rukoväte zabezpečujú bezpečné držanie aj pri manipulácii s horúcim pekáčom.
%20(Kop%C3%ADrovat).jpg)
Či už pripravujete krehký pečený koláč, šťavnaté kura alebo lahodný zeleninový gratinovaný pokrm, naše pekáče vám vždy poskytnú dokonalý výsledok, ktorý vás nadchne. Riad je k dispozícii v mnohých veľkostiach a vyhotoveniach. Perfektne poslúži na prípravu všetkých druhov jedál – od mäsa a pečiva až po najrôznejšie typy dezertov. V našej ponuke nájdete klasické smaltované pekáče a dvojpekáče, vhodné na pečenie chleba alebo sladkých kysnutých či lístkových buchiet, ako aj pekáče s rastrovaným dnom, ktoré sú ideálnou voľbou na prípravu mäsa a hydiny.

V rámci prémiového produktového radu BSE sú k dispozícii aj praktické tradičné oválne pekáče z 2 mm silnej ocele na prípravu výborných pokrmov – od mäsa, omáčok, zeleniny až napríklad po slivkové lekváre, ktoré si obľúbili už naše prababky. Pečenie v pekáčoch BELIS a SFINX je zdravé a jednoduché, pretože materiál rovnomerne a spoľahlivo vedie teplo a dokáže ho aj dlho udržať.

Naše pekáče je možné používať v akomkoľvek type rúry na pečenie. Naše smaltované pekáče sú zárukou špičkovej kvality a mimoriadnej životnosti. Sú ideálne na každodenné používanie aj na špeciálne príležitosti a stanú sa nepostrádateľným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vyberte si ten správny pekáč pre seba a pustite sa do prípravy tých najchutnejších a zdravých pokrmov!

Hlavné výhody smaltovaných pekáčov BELIS a SFINX
- zaručujú 100 % zdravotne nezávadné pečenie
- zabezpečujú rovnomerný rozvod tepla a dokonalú chuť pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- sú odolné voči vysokým teplotám
- ideálne na prípravu mäsa, hydiny, rýb, zeleniny, pečiva aj dezertov
- pri správnom používaní sa pokrmy nepripaľujú a neprichytávajú
- sú vhodné do všetkých typov rúr na pečenie
- ľahko sa čistia a majú mimoriadnu životnosť
- pri príprave pokrmov neuvoľňujú žiadne chemické látky
- hladký povrch smaltu obmedzuje množenie baktérií

Ako sa správne starať o smaltované nádobie si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Rada | PEKÁČE |
| Typ riadu | Pekáč |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 1.2 mm |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna s pehou |
| Vnútorný smalt | čierna s pehou |
| Objem | 7.5 l |
| Priemer s okrajom | 43 cm |
| Výška | 15 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Dĺžka | 27 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 49 cm |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Jiří D. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.



















