Smaltovaný džbán ø 11,5 cm – 2,5 l krémový
Smaltovaný džbán je nielen estetický, ale aj funkčný.
Džbány sú nádobím, pri ktorom zohráva úlohu nielen praktická stránka, ale aj tá estetická. Smaltované džbány sú vyrobené z oceľového plechu, ktorý je pokrytý smaltom. Táto kombinácia materiálov je prísľubom, že vám takýto džbán dlho vydrží.
.jpg)
Tiež si môžete byť istí, že vaše nápoje si v tomto džbáne zachovajú čerstvosť, chuť prírodných aróm a svieže tóny. Skvelou vlastnosťou smaltu je aj to, že teplé nápoje si vďaka nemu dlhšie udržia svoju teplotu. V našej ponuke pre vás máme niekoľko druhov džbánov, ktoré môžete využiť na teplé nápoje, mlieko, džúsy, čerstvé ovocné šťavy či limonády pre deti alebo návštevu.

Nádoby udržia až 2,5 litra nápoja a nájdete ich u nás v niekoľkých farebných prevedeniach. Džbány štýlom pripomínajú éru našich babičiek – sú vyhotovené v príjemnom retro dizajne, s bodkami alebo bez nich.

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zaisťuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripékajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100% recyklovateľný
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | RADOST enamel |
|---|---|
| Rada | RADOST enamel |
| Typ riadu | Džbán |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | béžová |
| Vonkajší smalt | krémový |
| Vnútorný smalt | krémový |
| Objem | 2.5 l |
| Priemer | 11.5 cm |
| Priemer s okrajom | 13.5 cm |
| Výška | 20 cm |
| Šířka | 11.5 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 19 cm |
| Hmotnosť | 0.7 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Ukrajina |
| Výrobce | Novomoskovskaya posuda, LLC. |
| Voliteľné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |





















