Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou ø 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou ø 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS viac
Smaltovaný hrnec se skleněnou poklicí ø 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS viac
Predstavujeme vám hrniec so sklenenou pokrievkou z našej ekologicky šetrnej rady ECO-CERAMIC modrý, ktorý je priekopníkom v kombinácii inovatívneho dizajnu a funkčnosti. Tento štýlový hrniec je vyrobený z vysoko kvalitnej smaltovanej ocele s hrúbkou 1,2 mm, čo mu poskytuje vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť.
Elegantný modrý vonkajší smalt dodáva tomuto hrncu jedinečný vzhľad, zatiaľ čo svetlý krémový vnútorný smalt je navrhnutý na zdravé varenie, jednoduchú údržbu a je odolný proti poškrabaniu. S priemerom nádoby 20 cm a celkovým priemerom s okrajom 22,5 cm, výškou 13 cm a objemom 3,6 l je tento hrniec ideálny na každodenné varenie. Hrniec je dokonale prispôsobený pre všetky typy ohrevu – plynový, elektrický sporák, sklokeramiku aj indukciu a je vhodný aj na použitie v rúre, so sklenenou pokrievkou iba do 210 °C.
Sklenená pokrievka umožňuje pohodlný dohľad nad varením a zároveň dodáva moderný šmrnc. Tento hrniec ECO-CERAMIC modrý nie je len ďalším kúskom v kuchyni, je to základný stavebný kameň zdravého a šetrného prístupu k vareniu.

Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou s priemerom 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Špičkové spracovanie, kvalitné materiály a extrémne odolný vnútorný povrch pripomínajúci keramiku pri príprave pokrmov zaručujú vždy dokonalý, chutný a zdravý výsledok. Jedinečné úžitkové vlastnosti sú navyše premyslene prepojené s moderným dizajnom. Riad má štýlové nerezové kovanie pre ergonomické uchopenie pri manipulácii a sklenená pokrievka má vylepšený otvor na únik prebytočnej pary. Sklenená pokrievka je veľmi praktická – pripravované jedlá máte vždy na očiach, bez nutnosti pokrievku snímať.

Ucho smaltovaného hrnca so sklenenou pokrievkou o 20 cm – 3,6 l– ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Rada ECO-CERAMIC tiež vyniká svojím unikátnym povrchom Symbio, ktorý efektne kombinuje vlastnosti smaltu a keramiky. Vďaka tomu má tento riad jedinečné funkčné vlastnosti. Táto výnimočná rada riadu obsahuje smaltované kastróly a hrnce so sklenenými pokrievkami. ECO-CERAMIC možno navyše zakúpiť aj ako štvordielnu alebo päťdielnu sadu v exkluzívnej darčekovej krabici. Ak teda premýšľate o praktickom, hodnotnom a dizajnovom darčeku, už nemusíte hľadať ďalej. ECO-CERAMIC poteší aj tých najnáročnejších kuchárov a gazdinky.

Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou o 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Rovnako ako prevažná väčšina smaltovaného riadu značky BELIS, aj ECO-CERAMIC modrý je vhodný na všetky typy varičov. Je zárukou, že pripravované jedlá budú vždy chutné a zdravé. Tento riad sa veľmi ľahko čistí a je vhodný do umývačky riadu. Symbio nie je nepriľnavý povrch.

Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou o 20 cm – 3,6 l – ECO-CERAMIC modrý | BELIS
Varte zdravo a štýlovo v riade, ktorý rozžiari každú kuchyňu!
Prečo si vybrať smaltovaný riad rady ECO-CERAMIC modrý?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zaisťuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripália a nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Smaltované hrnce ECO-CERAMIC modrý | BELIS a hrnce pôvodnej rady ECO-CERAMIC | BELIS
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | ECO-CERAMIC modrý |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Sklenené s nerezovou rukoväťou |
| Farba | modrá |
| Vonkajší smalt | modrá |
| Vnútorný smalt | symbio (eko keramika) |
| Objem | 3.6 l |
| Priemer | 20 cm |
| Priemer s okrajom | 22.5 cm |
| Výška | 13 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 30.5 cm |
| Rozmer dna | 18 cm |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

















