Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou ø 20 cm – 3,6 l – FLOWER | BELIS
Smaltovaný hrniec so sklenenou pokrievkou ø 20 cm – 3,6 l – FLOWER | BELIS
BELIS Smaltovaný hrnec se skl.poklicí FLOWER 24 cm/6,1l viac
BELIS Smaltovaný hrnec se skl.poklicí FLOWER 24 cm/6,1l viac
Nový rad smaltovaného riadu FLOWER zaujme už na prvý pohľad. A to predovšetkým svojím baňatým tvarom a odvážnym vzhľadom, ktorému dominuje netradičná tmavá akvamarínová farba v kombinácii s originálnym reliéfnym kvetinovým vzorom s 3D efektom, vytvárajúcim dokonalú plasticitu.
A práve motív ručne kreslených kvetov dal názov celej rade.
Táto farebná kombinácia perfektne zapadne ako do klasických a vidieckych, tak aj do moderných kuchýň.

3 hrnce rady FLOWER so sklenenou pokrievkou
Kvalitný riad musí byť vyrobený zo špičkových materiálov.
Inak tomu nie je ani pri rade FLOWER. Hrnce sú vyrobené z pevného oceľového plechu v kombinácii so špeciálnou vrstvou smaltu.
Vnútorný modro-sivý granitový smalt zaručuje maximálnu kvalitu, mimoriadnu odolnosť a absolútnu zdravotnú nezávadnosť nášho riadu.
Súčasťou hrncov FLOWER je aj elegantný nerezový okraj.
Celok dopĺňa praktická sklenená pokrievka, vďaka ktorej budete mať dokonalý prehľad o každom pripravovanom pokrme.

Nech sa pustíte do akejkoľvek kulinárskej výzvy, varenie v smaltovaných hrncoch radu FLOWER bude jedna radosť!

Vzorka na hrnci radu FLOWER
Prečo si vybrať smaltovaný riad radu FLOWER?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zaisťuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripália a nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ucelený rad FLOWER - Smaltované hrnce a smaltovaný hrnček
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | FLOWER |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Áno |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 1.2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Sklenené s nerezovou rukoväťou |
| Farba | tyrkysová |
| Vonkajší smalt | Tyrkysovo modrá |
| Vnútorný smalt | sivomodrá žula |
| Objem | 3.6 l |
| Priemer | 20 cm |
| Priemer s okrajom | 22.5 cm |
| Výška | 13 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 30 cm |
| Rozmer dna | 18 cm |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Roman D. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.











