Smaltovaný kastról s pokrievkou ø 20 cm – 2,3 l – BSE | BELIS
Smaltovaný kastról s pokrievkou ø 20 cm – 2,3 l – BSE | BELIS
smaltovaný kastról z našej osvedčenej línie BSE - BELIS EXTRA STABIL je dokonalým symbolom spojenia klasického vzhľadu a moderných úžitkových vlastností. Tento kastról je navrhnutý s ohľadom na eleganciu a praktickosť, je vyrobený z prvotriednej pevnej ocele s hrúbkou 2 mm, čo predurčuje jeho vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť. S priemerom len 20 cm a objemom 2,3 litra je tento kastról ideálny na prípravu jedál pre celú rodinu. Jeho starostlivo navrhnuté rozmery a silné dno zabezpečujú perfektné rozloženie tepla, čo je základom pre chutné a rovnomerne uvarené jedlá bez rizika pripaľovania.

Smaltovaný kastról s pokrievkou o 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS
So smaltovaným kastrólom môžete variť, piecť, smažiť, restovať a ohrievať vaše obľúbené jedlá…
Generáciami overená línia riadu BSE vyniká nadčasovým dizajnom, perfektnou tepelnou akumuláciou, jednoduchou údržbou a mimoriadnou životnosťou. Dokonalý rozvod tepla po celej ploche riadu línie BSE zabezpečuje špeciálna oceľ s hrúbkou 2 mm.

Smaltovaný kastról s pokrievkou o 20 cm - 2.3 l – BSE | BELIS
Zatiaľ čo na vonkajšej strane riadu dominuje minimalistickému vzhľadu čierny matný smalt, vnútornú stranu zdobí elegantná tmavomodrá farba. Teda charakteristická farba mimoriadne kvalitného českého smaltu, ktorú si zamilovali kuchári po celom svete.
Riad línie BSE si jednoducho zamilujete
Prečo si vybrať smaltovaný riad línie BSE?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický i liatinový sporák, vrátane plynovej i elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zajišťuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti i alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškriabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhodobom používaní
- dlhodobá garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

TIP: Chcete darovať riad línie BELIS EXTRA STABIL - BSE svojim blízkym? Ponúkame ho aj ako set v luxusnej darčekovej krabici
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | BSE |
| Typ riadu | kastról |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 2 mm |
| Sila steny | 2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Smaltované |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna matná hrubá |
| Vnútorný smalt | tmavomodrá |
| Objem | 2.3 l |
| Priemer | 20 cm |
| Priemer s okrajom | 22 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 29 cm |
| Rozmer dna | 16 cm |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |


















