Smaltovaná dierovaná naberačka ø 12 cm biela
Smaltovaná dierovaná naberačka ø 12 cm biela
Smaltované naberačky
Pri varení a servírovaní jedla často používate najrôznejšie naberačky. Ktorá je však tá pravá? Obľúbenou variantou sú plastové pomôcky, ktoré však pri zahriatí môžu do jedla uvoľňovať škodlivé látky. Navyše časom pravdepodobne zmenia farbu a nasiaknu vôňou jedál alebo umývacieho prostriedku. Ďalšou možnosťou sú nerezové naberačky a iné pomôcky, ktoré je potrebné starostlivo utierať a leštiť, zvlášť pokiaľ si ich chcete v kuchyni zavesiť.

Ani jedna z uvedených nevýhod sa netýka smaltovaných naberačiek. Horúce pokrmy im neškodia, kvapky a menšie škvrny na nich nebudú viditeľné a navyše pôjde o štýlový kuchynský doplnok, ktorý si môžete zavesiť napríklad nad sporák. Smaltovaný riad a doplnky sa hodia do kuchýň zariadených v retro či hipster štýle, do dreveného interiéru chalupy, ale aj do modernej kuchyne v dome či byte. Vyberať môžete z rôznych veľkostí smaltovaných naberačiek. Ide o kvalitné a odolné výrobky, ktoré sa okrem domácností hodia napríklad aj pre gastro prevádzky.

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu jedál
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripékajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako správne sa starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | RADOST enamel |
|---|---|
| Rada | RADOST enamel |
| Typ riadu | Príslušenstvo |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | biela |
| Vonkajší smalt | biela |
| Vnútorný smalt | biela |
| Priemer | 12 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Rozmer nádoby s okrajom | 37 cm |
| Rozmer nádoby s držadlom | 37 cm |
| Hmotnosť | 0.14 kg |
| Plyn | nie |
| Indukční | nie |
| El. sporák | nie |
| Sklokeramika | nie |
| Vhodné do rúry | nie |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Rumunsko |
| Výrobce | VEF S.A. |
| Voliteľné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |





