Smaltovaná džezva na kávu biela ø 9 cm – 0,4 l
Smaltovaná džezva na kávu biela ø 9 cm – 0,4 l
Smaltované džezvy s kovovou rukoväťou, v ktorých si v pohodlí domova pripravíte dokonalú kávu pre seba aj svojich hostí.
Varenie kávy v džezve má za sebou dlhú tradíciu – ide o starú metódu prípravy a nápoj v nej uvarený má výraznejšiu a bohatšiu chuť. Príprava kávy v džezve vám nezaberie viac než 3 minúty, zároveň sa však skvele hodí aj ako ozdoba vašej kuchyne či interiéru. Naše smaltované džezvy sú jednoduché na údržbu, odolné a zdravotne nezávadné, čo pri príprave pokrmov a nápojov zohráva hlavnú úlohu. Smaltovaný povrch je navyše odolný proti poškriabaniu a v ponuke práve máme džezvy s kovovými rukoväťami.

Džezvy majú objem 0,4 l a pripravíte si v nich až 4 kávy. Samozrejmosťou je aj praktická výlevka, vďaka ktorej si svoju kávu naservírujete bez rozliatia jedinej kvapky. Džezva vám doma vykúzli jedinečný zážitok od začiatku prípravy vášho obľúbeného nápoja až po vychutnanie si posledného dúšku.
Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom používaní sa pokrmy nepripália ani neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý, neporézny povrch odolný proti poškriabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | RADOST enamel |
|---|---|
| Rada | RADOST enamel |
| Typ riadu | Džezva |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Farba | biela |
| Vonkajší smalt | biela |
| Vnútorný smalt | biela |
| Objem | 0.4 l |
| Priemer | 6.7 cm |
| Priemer s okrajom | 8 cm |
| Výška | 10.3 cm |
| Šířka | 6.7 cm |
| Rozmer nádoby s okrajom | 20 cm |
| Rozmer nádoby s držadlom | 20 cm |
| Rozmer dna | 10 cm |
| Hmotnosť | 0.2 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Rumunsko |
| Výrobce | VES S.A. |
| Voliteľné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |
Zuzana N. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.




