Smaltovaná miska ø 18 cm – 0,8 l veľká červená POLKA DOT červená | BELIS
Smaltovaná miska ø 18 cm – 0,8 l veľká červená POLKA DOT červená | BELIS
Smaltované misky
Kto rád varí a pečie, nám určite dá za pravdu, že v kuchyni sa vždy hodí mať po ruke aj menšie misky. Ak navyše hľadáte riad, ktorý nie je len štýlový na pohľad, ale aj kvalitný, radi by sme vám ponúkli smaltované misky od českej značky SFINX/BELIS. Smaltovaný riad má oveľa dlhšiu životnosť, takže vám naše misky vydržia dlhšie.

Pri používaní týchto misiek si nejedna gazdinka vybaví babičkinu kuchyňu, pretože sú vyrobené v tradičnom retro štýle. Môžete ich používať na zapekanie, servírovanie, uchovávanie či prenášanie svojich pokrmov.

V našej ponuke si môžete vybrať z viacerých veľkostí, objemov, tvarov a farieb. Za zmienku stojí aj široká škála farieb, z ktorej si určite každá gazdinka vyberie podľa svojho vkusu. Vieme, že samotná praktickosť často nestačí…

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramickú, indukčnú, elektrickú aj liatinovú varnú dosku, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla znamená energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripália ani nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | PUNTÍK červený |
| Typ riadu | Miska |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | biela bodka |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 0.8 mm |
| Sila steny | 0.8 mm |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | červená |
| Vonkajší smalt | červená |
| Vnútorný smalt | biela |
| Objem | 0.8 l |
| Priemer | 18 cm |
| Priemer s okrajom | 26.5 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Rozmer dna | 10 cm |
| Hmotnosť | 0.3 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

















