Smaltovaný hrnček ø 7 cm – 0,25 l tmavomodrý BUBBLE | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný hrnček ø 7 cm – 0,25 l tmavomodrý BUBBLE | BELIS – 2. akosť
Smaltované hrnčeky
Máte slabosť pre hrnčeky a plecháčiky? Ak áno, nemali by ste v ponuke prehliadnuť hrnčeky zo smaltu. Hrnčeky sú súčasťou takmer každej domácnosti a okrem praktickosti zohráva pre mnohých ľudí dôležitú úlohu aj dizajn produktu. Smaltované hrnčeky z našej ponuky spĺňajú všetko uvedené.

Vďaka použitému smaltu sú hrnčeky kvalitné, ľahko sa čistia a vaše horúce nápoje v nich navyše vydržia dlhšie teplé. Smalt je materiál, pri ktorom si môžete byť istí, že je zdravotne nezávadný a neovplyvňuje výslednú chuť nápoja.

Smaltovanými hrnčekmi môžete obdarovať rodinu, priateľov alebo ich využiť ako propagačný predmet. Hrnček si u nás navyše môžete nechať aj personalizovať. V BELIS vám na hrnček radi aplikujeme váš obľúbený dizajn, potlač či farbu podľa vášho výberu a štýlu.

V e-shope ponúkame smaltované hrnčeky v niekoľkých veľkostiach, farbách a vzoroch. Na výber máme menšie hrnčeky s objemom 0,25 l, 0,35 l, ale nájdete u nás aj tie väčšie, do ktorých sa vám zmestí až 1,5 l tekutiny. Niektoré väčšie hrnčeky majú aj praktickú výlevku, vďaka ktorej vám neunikne ani kvapka vášho obľúbeného nápoja. Smaltované hrnčeky sú vhodné na horúce aj studené nápoje, pitie z nich je príjemné a ich jemný dizajn lahodí oku.

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripália ani nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškriabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti
Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú nepatrné kozmetické vady, ktoré v žiadnom prípade nemajú vplyv na funkčnosť tohto riadu. Väčšinou ide o kvapku inej farby alebo stečený smalt, tzv. ""žíla"". Z takého tovaru sa potom stáva tovar tzv. druhej akosti.
| Špecifikácia | Český výrobok |
|---|---|
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Áno |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 0.8 mm |
| Sila steny | 0.8 mm |
| Odnimateľné držadlo | Nie |
| Objem | 0.35 l |
| Výška | 7.5 cm |
| Šířka | 8 cm |
| Dĺžka | 7.2 cm |
| Hĺbka | 7.2 cm |
| Rozmer dna | 7 cm |
| Hmotnosť | 0.19 kg |
| Plyn | nie |
| Indukční | nie |
| El. sporák | nie |
| Sklokeramika | nie |
| Vhodné do rúry | nie |
| Umývanie v umývačke | nie |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |






