Smaltovaný hrnček ø 8 cm – 0,35 l biely „lev“ – 2. akosť
Smaltovaný hrnček ø 8 cm – 0,35 l biely „lev“ – 2. akosť
Český smaltovaný Plecháček
Som jediný rýdzo český smaltovaný Plecháček a rád by som sa ti predstavil, ak ma ešte nepoznáš.
Na prvý dobrý dojem som odolný, z kvalitnej 0,8 mm hrubej ocele. Mám ideálne miery – priemer 8 cm a objem krásnych 0,35 l. Čo naozaj prekvapí, je moje jedinečné uško, ale na to musíš prísť sám. Jednoducho sa udržiavam.
Máte slabosť pre hrnčeky, šálky a plecháčiky? Ak áno, nemali by ste v ponuke prehliadnuť hrnčeky zo smaltu. Hrnčeky sú súčasťou takmer každej domácnosti a okrem praktickosti zohráva u mnohých ľudí dôležitú úlohu aj dizajn produktu. Smaltované hrnčeky z našej ponuky toto všetko spĺňajú.

Vďaka použitému smaltu sú hrnčeky kvalitné, ľahko sa čistia a vaše horúce nápoje v nich navyše vydržia dlhšie teplé. Smalt je materiál, pri ktorom si môžete byť istí, že je zdravotne nezávadný a neovplyvňuje výslednú chuť nápoja.

Smaltovanými hrnčekmi môžete obdarovať rodinu, kamarátov alebo ich využiť ako propagačný predmet. Hrnček si u nás totiž navyše môžete nechať aj personalizovať. V BELIS vám na hrnček radi aplikujeme váš obľúbený dizajn, potlač či farbu podľa vášho výberu a štýlu.

V e-shope ponúkame smaltované hrnčeky v niekoľkých veľkostiach, farbách a vzoroch. Na výber máme menšie hrnčeky s objemom 0,25 l, 0,35 l, ale nájdete u nás aj tie väčšie, do ktorých sa vám zmestí až 1,5 l tekutiny. Niektoré väčšie hrnčeky majú aj praktickú výlevku, vďaka ktorej vám neutečie ani kvapka vášho obľúbeného nápoja. Smaltované hrnčeky sú vhodné na horúce aj studené nápoje, pitie z nich je príjemné a ich jemný dizajn lahodí oku.

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom používaní sa pokrmy nepripália a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý, neporézny povrch odolný proti poškriabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti.
Prvoradou úlohou spoločnosti BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné akostné požiadavky spoločnosti BELIS. Tieto výrobky majú drobné kozmetické vady na vonkajšej časti výrobku, ktoré v žiadnom prípade nemajú vplyv na funkčnosť tohto riadu. Z takéhoto tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | Český plecháček |
| Typ riadu | Hrnček |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Áno |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 0.8 mm |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | biela |
| Vonkajší smalt | biela |
| Vnútorný smalt | biela |
| Objem | 0.35 l |
| Priemer s okrajom | 8.8 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Šířka | 8 cm |
| Dĺžka | 7.2 cm |
| Hĺbka | 7.2 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 10.8 cm |
| Rozmer dna | 8 cm |
| Hmotnosť | 0.15 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

















