Smaltovaný hrniec ø 18 cm – 2,6 l – STANDARD čierny | SFINX – 2. akosť
Smaltovaný hrniec ø 18 cm – 2,6 l – STANDARD čierny | SFINX – 2. akosť
Praktická a obľúbená klasika, ktorá si už pred mnohými rokmi získala český aj slovenský trh. Hrnce a kastróly z radu STANDARD čierny dlhodobo patria medzi najžiadanejšie smaltované riady značky SFINX.
Niet divu, že hrnce a kastróly z radu STANDARD čierny dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie smaltované riady značky SFINX. Za priaznivú cenu zákazníci získavajú možnosť výberu z širokého sortimentu, veľmi dobrú kvalitu a tradičný dizajn s neutrálnou čiernou farbou. Jednoduchá elegancia, ktorá nikdy neomrzí. Práve vďaka elegantnému dizajnu a klasickému vzhľadu môže byť tento riad ozdobou ako tradičnej či rustikálnej, tak aj modernej kuchyne. A to všetko navyše za skvelú cenu!

Riad z radu STANDARD čierny je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov. Ľahko sa udržiava a vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou. Do tohto radu patria smaltované kastróly, hrnce a pokrievky v ôsmich rôznych veľkostiach. Hrnce a pokrievky sú k dispozícii v rozmeroch od 1,2 l (šírka 14 cm) až do 11 l (šírka 28 cm), pri kastróloch si možno vybrať medzi rozmermi od 0,8 l (šírka 14 cm) až po 8,5 l (šírka 28 cm).
.jpg)
Vhodný je pre všetky typy sporákov – elektrický, indukčný, plynový. Perfektne sa hodí aj na prípravu jedál na sklokeramickej doske či v rúre a bez obáv ho môžete umývať v umývačke riadu. Výborne poslúži aj ako kotlík na prípravu gulášu alebo na varenie rôznych džemov a lekvárov. Máte veľkú rodinu, alebo si varíte len pre seba? Vyberie si naozaj každý.

Smaltovaný riad z radu STANDARD čierny má veľmi univerzálne využitie.

STANDARD čierny – univerzálny a praktický pomocník do každej kuchyne!
Prečo si vybrať smaltovaný riad z radu STANDARD čierny?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej a elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla pre dokonalú prípravu jedál
- optimálne rozloženie tepla znamená energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa jedlá nepripaľujú ani neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri varení neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný voči poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
.jpg)
Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti
Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú drobné kozmetické vady, ktoré v žiadnom prípade neovplyvňujú funkčnosť tohto riadu. Väčšinou ide o kvapku inej farby alebo stečený smalt, tzv. "žila". Takýto tovar sa potom označuje ako tovar druhej akosti.

| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Rada | STANDARD černý |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 1 mm |
| Sila steny | 1 mm |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna s pehou |
| Vnútorný smalt | sivomodrá žula |
| Objem | 2.6 l |
| Priemer | 18 cm |
| Priemer s okrajom | 20 cm |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 25 cm |
| Rozmer dna | 16 cm |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |






















