Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 16 cm – 2 l – BODKA červená | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 16 cm – 2 l – BODKA červená | BELIS – 2. akosť
Hravosť, veselé farby, dobrá nálada, romantika… Typické asociácie, ktoré nám napadnú, keď prvýkrát uvidíme výnimočný dizajn smaltovaného riadu radu BODKA červená. Vzhľad, ktorému dominuje kombinácia atraktívnej červenej farby a bielych bodiek, vyčarí úsmev na každej tvári.
S nostalgiou spomínate na retro, máte slabosť pre vidiecky štýl alebo naopak uprednostňujete moderný dizajn? Tento riad vám nielen zaručene zlepší náladu, ale zároveň dodá štipku šmrncu každej kuchyni. Rozmiestnenie a veľkosť bodiek boli na mieru navrhnuté pre každý kúsok riadu. Kým menšia bodka zdobí menšie nádoby, väčšia bodka je nanesená na objemnejšie nádoby. Celá séria BODKA červená tak pôsobí uceleným a jednotným dojmom.

Smaltovaný riad tohto radu je nielen krásny, ale aj maximálne ergonomický a funkčný. Každý kus je vyrobený s dôrazom na detail z prvotriednej ocele potiahnutej vrstvou smaltu.

Riad sa ľahko čistí a je veľmi univerzálny. Možno ho používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Je ideálnou voľbou na varenie aj servírovanie.

Smaltovaný riad BODKA červená je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dizajnovo atraktívny, funkčný a skutočne odolný riad. BODKA červená urobí veľa parády pri každodenných prípravách pokrmov aj pri výnimočných slávnostných príležitostiach. Vďaka neodolateľnému dizajnu sa tento riad navyše stane výnimočným dekoratívnym prvkom.

Prečo si vybrať smaltovaný riad radu BODKA?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom používaní sa pokrmy nepripaľujú a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltované nádobie si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti. Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú nepatrné kozmetické vady na vonkajšej strane výrobku, ktoré v žiadnom prípade nemajú vplyv na funkčnosť tohto riadu. Z takéhoto tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | PUNTÍK červený |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | biela bodka |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 1.2 mm |
| Sila steny | 1.2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Smaltované s plastovou rukoväťou |
| Farba | červená |
| Vonkajší smalt | červená |
| Vnútorný smalt | biela |
| Objem | 2 l |
| Priemer | 16 cm |
| Priemer s okrajom | 18.5 cm |
| Výška | 11 cm |
| Šířka | 16 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 24 cm |
| Rozmer dna | 14 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | nie |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |














