Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 18 cm – 2,6 l – ECO-CERAMIC | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 18 cm – 2,6 l – ECO-CERAMIC | BELIS – 2. akosť
Nároční kuchári vyžadujú perfektné vybavenie. Ak aj vy hľadáte to najlepšie do svojej kuchyne a nechcete robiť žiadne kompromisy, rad smaltovaného riadu ECO-CERAMIC by mal byť jednoznačnou voľbou.
Špičkové spracovanie, kvalitné materiály a mimoriadne odolný vnútorný povrch pripomínajúci keramiku zaručujú pri príprave pokrmov vždy dokonalý, chutný a zdravý výsledok. Jedinečné úžitkové vlastnosti sú navyše premyslene prepojené s moderným dizajnom. Riad má štýlové nerezové kovanie pre ergonomické uchopenie pri manipulácii a sklenená pokrievka má vylepšený otvor na únik prebytočnej pary. Sklenená pokrievka je veľmi praktická – pripravované pokrmy máte vždy na očiach, bez toho, aby ste museli pokrievku dávať dole.

Rad ECO-CERAMIC tiež vyniká svojím unikátnym povrchom Symbio, ktorý efektne kombinuje vlastnosti smaltu a keramiky. Vďaka tomu má tento riad jedinečné funkčné vlastnosti.

Táto výnimočná rada riadu obsahuje smaltované kastróly a hrnce so sklenenými pokrievkami. ECO-CERAMIC navyše môžete zakúpiť ako štvor- alebo päťdielnu súpravu v exkluzívnej darčekovej krabici. Ak teda premýšľate o praktickom, hodnotnom a dizajnovom darčeku, už nemusíte hľadať. ECO-CERAMIC poteší aj tých najnáročnejších kuchárov a gazdinky.

Rovnako ako drvivá väčšina smaltovaného riadu značky BELIS je aj ECO-CERAMIC vhodný na všetky typy varičov. Je zárukou, že pripravované jedlá budú vždy chutné a zdravé. Tento riad sa veľmi ľahko čistí a je vhodný do umývačky riadu. Symbio nie je nepriľnavý povrch.

Varte zdravo a štýlovo v riade, ktorý rozžiari každú kuchyňu!
Prečo si vybrať smaltovaný riad radu ECO-CERAMIC?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom používaní sa pokrmy nepripaľujú a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltované nádobie si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti. Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú nepatrné kozmetické vady na vonkajšej strane výrobku, ktoré v žiadnom prípade nemajú vplyv na funkčnosť tohto riadu. Z takéhoto tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | ECO-CERAMIC |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 1.2 mm |
| Sila steny | 1.2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Sklenené s nerezovou rukoväťou |
| Farba | vínová |
| Vonkajší smalt | bordová |
| Vnútorný smalt | symbio (eko keramika) |
| Objem | 2.6 l |
| Priemer | 18 cm |
| Priemer s okrajom | 20 cm |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 28 cm |
| Rozmer dna | 16 cm |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |























