Smaltovaný kastról ø 48 cm – 40 l – GASTRO | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný kastról ø 48 cm – 40 l – GASTRO | BELIS – 2. akosť
Zvládnite všetky kulinárske výzvy s ľahkosťou a eleganciou. Plánujete varenie, dusenie, vyprážanie, pečenie, zaváranie alebo domácu zabíjačku? Všetky tieto kuchárske techniky hravo zvládne rada veľkoobjemových smaltovaných hrncov GASTRO. Tento veľmi praktický riad ocenia všetci milovníci varenia.
Hrnce GASTRO sú vyrobené z hrubého oceľového plechu s obojstranným smaltovaným povrchom, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Tieto smaltované hrnce aj pokrievky sa tiež ľahko čistia a udržiavajú.

Napokon, tento kvalitný smaltovaný riad značky SFINX si zamilovali už naše staré mamy. Nejde však len o tradíciu a historický pôvab. Smaltovaný riad GASTRO je zdravotne úplne nezávadný, zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla, a teda aj vždy skvelú chuť pripravovaných jedál.

Vďaka pestrej škále veľkostí od 10 až do 50 litrov sú hrnce radu GASTRO veľmi univerzálne. Okrem bežného každodenného varenia ich využijete aj v školských jedálňach, reštauráciách, hoteloch, v hospodárstvach a v rade ďalších gastro zariadení. Tieto veľké smaltované hrnce sú tiež obľúbeným pomocníkom pri domácich zabíjačkách alebo pri zaváraní zeleniny. Praktické uplatnenie nájdu aj na detských táboroch, napríklad pri varení čaju pre veľké skupiny detí.

Kvalita a funkčnosť tohto radu je overená mnohými generáciami spokojných zákazníkov. Veríme, že sa tieto hrnce stanú praktickými pomocníkmi aj vo vašej kuchyni. Aj s veľkoobjemovým riadom sa dá naplno ponoriť do sveta skvelých chuťových zážitkov.

Prečo si vybrať smaltovaný riad z radu GASTRO?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej i elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu jedál
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa jedlá nepripaľujú a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave jedál neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti. Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú drobné kozmetické vady na vonkajšej strane výrobku, ktoré v žiadnom prípade neovplyvňujú funkčnosť tohto riadu. Z takéhoto tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.
| Značka | Sfinx |
|---|---|
| Rada | GASTRO |
| Typ riadu | kastról |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna s pehou |
| Vnútorný smalt | čierna s pehou |
| Objem | 40 l |
| Priemer | 48 cm |
| Priemer s okrajom | 49 cm |
| Výška | 21.5 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 60 cm |
| Rozmer dna | 47 cm |
| Hmotnosť | 5.1 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |

Gastro nádobí, které ocení i profi kuchaři | Sfinx by BELIS
Poctivé smaltované hrnce nejen pro gastro provoz – ideální i na zavařování
Hledáte spolehlivý hrnec do restaurace, školní kuchyně nebo jen prostorný kousek na chalupu či domácí zavařování? Naše řada Gastro nabízí smaltované hrnce a rendlíky od 10 až do 40 litrů – s praktickými uchy, odolným povrchem a retro designem. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo vaří s chutí a ve větším množství.
















