Smaltovaná miska ø 18 cm – 0,8 l malá FLOWER | BELIS
Smaltovaná miska ø 18 cm – 0,8 l malá FLOWER | BELIS
Smaltované misky
Kto rád varí a pečie, ten nám určite dá za pravdu, že v kuchyni sa vždy hodí mať aj menšie misky. Ak navyše hľadáte riad, ktorý nie je len štýlový na pohľad, ale aj kvalitný, radi by sme vám ponúkli smaltované misky od českej značky BELIS. Smaltovaný riad má oveľa dlhšiu životnosť, takže naše misky vám vydržia dlhé roky.

Pri používaní týchto misiek si nejedna gazdinka vybaví babičkinu kuchyňu, pretože sú vyrobené v tradičnom retro štýle. Môžete ich používať na zapekanie, servírovanie, uchovávanie či prenášanie svojich pokrmov.

V našej ponuke si môžete vybrať z viacerých veľkostí, objemov, tvarov a farieb. Za zmienku stojí aj široká paleta farieb, z ktorej si určite každá gazdinka vyberie podľa svojho vkusu. Vieme, že samotná praktickosť často nestačí…

Prečo si vybrať smaltované doplnky?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovkej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- ľahko sa čistí a je vhodný do umývačky riadu
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný
Ako správne sa starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | FLOWER |
| Typ riadu | Miska |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 0.8 mm |
| Sila steny | 0.8 mm |
| Farba | tyrkysová |
| Vonkajší smalt | Tyrkysovo modrá |
| Vnútorný smalt | sivomodrá žula |
| Objem | 0.8 l |
| Priemer | 18 cm |
| Priemer s okrajom | 18.5 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Rozmer dna | 10 cm |
| Hmotnosť | 0.3 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |
Blanka R. Overená recenzia
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.














