Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 24 cm – 5,5 l – BSE | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný hrniec s pokrievkou ø 24 cm – 5,5 l – BSE | BELIS – 2. akosť
Hrniec s klasickou pokrievkou z radu jedinečného smaltovaného riadu, ktorý začala vyrábať už firma SFINX a ktorý sa po generácie používa vo väčšine českých domácností.
.jpg)
Varí, pečie, vypráža, restuje, ohrieva… Náš legendárny rad smaltovaných produktov BSE zvládne všetko, na čo si počas prípravy chutných pokrmov len spomeniete. Milujete praktickosť, jednoduchý dizajn, špičkovú kvalitu a nekompromisnú spoľahlivosť? Máte tradičnú alebo naopak modernú kuchyňu? Potom je rad riadu BSE pre vás ideálnou voľbou.
Generáciami overený rad riadu BSE vyniká nadčasovým dizajnom, perfektnou tepelnou akumuláciou, jednoduchou údržbou a mimoriadnou životnosťou. Dokonalý rozvod tepla po celom povrchu riadu radu BSE zabezpečuje špeciálna oceľ s hrúbkou 2 mm.

Zatiaľ čo na vonkajšej strane riadu dominuje minimalistickému vzhľadu čierny matný smalt, vnútornú stranu zdobí elegantná tmavomodrá farba. Ide o charakteristickú farbu mimoriadne kvalitného českého smaltu, ktorú si obľúbili kuchári po celom svete.

Rad riadu BSE obsahuje široké portfólio produktov, ako sú smaltované hrnce, rajnice, panvice, lievanečníky, zapekacie misy alebo oválne pekáče. Všetko je k dispozícii skladom, v niekoľkých veľkostiach. Premýšľate nad darčekom pre svojich blízkych? V našej ponuke nájdete aj päťdielnu súpravu zabalenú v luxusnej darčekovej krabici. Praktický darček, ktorým potešíte každého.

Prečo si vybrať smaltovaný riad radu BSE?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej aj elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu pokrmov
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa pokrmy nepripaľujú a nepripekajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave pokrmov neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti. Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné akostné požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú nepatrné kozmetické vady na vonkajšej strane výrobku, ktoré v žiadnom prípade nemajú vplyv na funkčnosť tohto riadu. Z takého tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.

| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | BSE |
| Typ riadu | Hrniec |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 2 mm |
| Sila steny | 2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Smaltované |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna matná hrubá |
| Vnútorný smalt | tmavomodrá |
| Objem | 5.5 l |
| Priemer | 24 cm |
| Priemer s okrajom | 26.5 cm |
| Výška | 14 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 34 cm |
| Rozmer dna | 19 cm |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |














