Smaltovaný oválny pekáč s pokrievkou 32×24×11 cm – 6,5 l – BSE | BELIS – 2. akosť
Smaltovaný oválny pekáč s pokrievkou 32×24×11 cm – 6,5 l – BSE | BELIS – 2. akosť
Varí, pečie, smaží, restuje, ohrieva… Naša legendárna rada smaltovaných produktov BSE zvládne všetko, na čo si počas prípravy chutných pokrmov len spomeniete. Milujete praktickosť, jednoduchý dizajn, špičkovú kvalitu a nekompromisnú spoľahlivosť? Máte tradičnú, alebo naopak modernú kuchyňu? Potom je rada riadu BSE pre vás ideálnou voľbou.
Generáciami overená rada riadu BSE vyniká nadčasovým dizajnom, perfektnou tepelnou akumuláciou, jednoduchou údržbou a mimoriadnou životnosťou. Dokonalý rozvod tepla po celom povrchu riadu BSE zabezpečuje špeciálna oceľ s hrúbkou 2 mm.

Kým na vonkajšej strane riadu dominuje minimalistickému vzhľadu čierny matný smalt, vnútornú stranu zdobí elegantná tmavomodrá farba. Ide o charakteristickú farbu mimoriadne kvalitného českého smaltu, ktorú si zamilovali kuchári po celom svete.

Rada riadu BSE obsahuje široké portfólio produktov, ako sú smaltované hrnce, kastróly, panvice, lievanečníky, zapekacie misy alebo oválne pekáče. Všetko k dispozícii skladom, v niekoľkých veľkostiach. Premýšľate nad darčekom pre svojich blízkych? V našej ponuke nájdete aj päťdielnu súpravu zabalenú v luxusnej darčekovej krabici. Praktický darček, ktorým potešíte každého.

Prečo si vybrať smaltovaný riad z radu BSE?
- ideálne riešenie pre sklokeramický, indukčný, elektrický aj liatinový sporák, vrátane plynovej i elektrickej rúry
- zaručuje 100 % zdravotne nezávadné varenie
- zabezpečuje rovnomerný rozvod tepla pre dokonalú prípravu jedál
- optimálny rozvod tepla predstavuje energeticky úspornejšie varenie
- pri správnom použití sa jedlá nepripaľujú a neprichytávajú (smalt má veľmi nízku priľnavosť)
- jeho hladký povrch obmedzuje množenie baktérií
- pri príprave jedál neuvoľňuje žiadne chemické látky
- smalt je zdravotne nezávadný a je vhodný pre deti aj alergikov
- má veľmi dlhú životnosť
- má tvrdý neporézny povrch odolný proti poškrabaniu
- chemická a farebná stálosť aj po dlhoročnom používaní
- dlhoročná garancia kvality
- má moderný a nadčasový vzhľad
- výrobok je 100 % recyklovateľný

Ako sa správne starať o smaltovaný riad si môžete prečítať na našom webe www.smaltovanenadobibelis.cz/advisor/pece-o-smaltovane-nadobi
Výrobok je v 2. akosti
Prvoradou úlohou firmy BELIS je ponúkať svojim zákazníkom riad tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu vzniká určité percento výrobkov, ktoré nespĺňajú nadštandardné kvalitatívne požiadavky firmy BELIS. Tieto výrobky majú drobné kozmetické vady na vonkajšej strane výrobku, ktoré v žiadnom prípade neovplyvňujú funkčnosť tohto riadu. Z takéhoto tovaru sa stáva tovar tzv. druhej akosti.

| Značka | BELIS |
|---|---|
| Rada | BSE |
| Typ riadu | Pekáč |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Akosť | 2. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Sila materiálu | 2 mm |
| Sila steny | 2 mm |
| Pokrievka | Áno |
| Druh pokrievky | Smaltované |
| Farba | čierna |
| Vonkajší smalt | čierna matná hrubá |
| Vnútorný smalt | tmavomodrá |
| Objem | 6.5 l |
| Priemer s okrajom | 33 cm |
| Výška | 11 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Dĺžka | 24 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Rozmer nádoby s ušami | 39 cm |
| Rozmer dna | 27 cm |
| Hmotnosť | 3.4 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Česká republika |
| Výrobce | BELIS a.s. |














