Smaltovaný plech na pečenie modrý ø 34 cm
Smaltovaný plech na pečenie na prípravu pizze, koláčov alebo buchiet.
Na výber v rôznych farbách a veľkostiach.
Smaltovaný plech na pečenie sa vyznačuje dlhou životnosťou vďaka vysoko kvalitnému smaltovanému povrchu. Pečenie v smaltovaných plechoch je tým najzdravším možným spôsobom pečenia, pretože pečiete de facto na sklenenom povrchu.
priemer
34 cm
výška
6,5 cm

| Značka | RADOST enamel |
|---|---|
| Rada | RADOST enamel |
| Typ riadu | Plech na pečenie |
| Akosť | 1. Kvalita |
| Dekor | Nie |
| Materiál | smaltovaný |
| Pokrievka | Nie |
| Farba | modrá |
| Vonkajší smalt | modrá |
| Vnútorný smalt | biela |
| Priemer s okrajom | 36.5 cm |
| Výška | 6.5 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Dĺžka | 5.4 cm |
| Hĺbka | 5.4 cm |
| Rozmer dna | 34 cm |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Plyn | áno |
| Indukční | áno |
| El. sporák | áno |
| Sklokeramika | áno |
| Vhodné do rúry | áno |
| Umývanie v umývačke | áno |
| Mikrovlnka | nie |
| Krajina pôvodu | Rumunsko |
| Výrobce | VES S.A. |
| Voliteľné | Výrobek byl vyroben pro BELIS a.s. podle našich požadavků. |
Martin Š. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyOdpovídá ocekavani
Zápory
Peter Č. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyPekny material aj prevedenie
ZáporyTrosku tuknute ale to je tam kde to neni moc vidno
šárka Š. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyOk
Záporynic
Ladislava F. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyPerfektní kvalita
ZáporyNic
Věra M. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyJe nádherně blankytně modrý, jako pomněnky. Velký s vysokým okrajem. Na koláč jako dělaný nebo kuře i s přílohou a rovnou z něho servírovat
viac
viac
Zápory
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.





















